جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ظهور تجهیزات تولید شراب برای توسعه صنایع مشروبات الکلی

ظهور تجهیزات شراب سازی برای ترویج توسعه صنعت مشروبات الکلی

ظهور تجهیزات شراب سازی می تواند به طور مؤثرتری با کمتر انجام شود تا به رشد صنایع مشروبات الکلی کمک کند تا مزایای بیشتری به وجود بیاورد، اما برای نوازندگان دمیدن، با تجهیزات برای درک برخی چیزها، شرح مفصلی از صنعت شراب در اسم صنعت:

"شراب شراب" چیست؟

شراب در واقع یک نوع باکتری است که از طریق دانه به عنوان حامل در محیط مناسب تلقیح طبیعی یا تلقیح یک باکتری رو به رشد، از طریق حفظ رطوبت خشک، زمانی که آب و غذا شروع به رشد هر دو fermentation. آنزیم ها و مخمرها، آنزیم هایی که مسئولیت واکنش های واکنش پذیری هستند، مخمر مسئول تخمیر الکل می باشد.

آموزش "شراب" چیست؟

دانه پس از اضافه کردن شراب به شراب تخمیر بعد از شراب به نام شراب نیز به نام شراب.

"تخمیر شراب" چیست؟

غذا باید در مورد آب، تماس با مخمر در مخمر، هیدرولیز آنزیمی شکر، شکر در شراب در مخمر شراب برای تولید الکل و دی اکسید کربن، تجهیزات شراب سازی فرآیند شناخته شده به عنوان تخمیر.

"تخمیر مایع" چیست؟

غذا در تخمیر آب باعث تخمیر مایع می شود. تخمیر مایع نیاز به هم بزنید، مواد خام و کلینکر را می توان از تخمیر مایع استفاده کرد.

"تقطیر مایع" چیست؟

از طریق روش تخمیر مایع از فرهنگ شراب از دانه های تقطیر و آب، حتی با آب معدن ریخته می شود به ریختن کوره به نام تقطیر مایع. شراب ساخت شراب نیز به نام شراب پخت و پز.

"تخمیر جامد" چیست؟

پس از پخته شدن دانه، رطوبت حقیقی است و خشک و مرطوب مناسب است. تجهیزات تهیه شراب روش تخمیر مستقیم، پس از افزودن شراب، تخمیر جامد نامیده می شود. تخمیر جامد مستلزم آن است که دانه دانه غلیظ و نفوذپذیری خوب باشد تا روش تخمیر جامد را اتخاذ کند.

"تقطیر جامد" چیست؟

اشاره به تقطیر پایین گلدان و آب تمیز، و سپس به قرص بخار و بخار، بخار شده در سطح تخمیر تخمیر خوب شراب برای تقطیر، به این ترتیب تقطیر جامد، معمولا تنها مواد غذایی تنفس خوب است برای تقطیر جامد

چه چیزی است "saccharification"

این که آیا مواد خام نیز کلینکر، جامد یا مایع هستند یا خیر، هر تخمیر دانه باید پس از تخمیر اولیه واکسینه شود. نام شیمیایی واکنش شیمیایی: به نام هیدرولیز آنزیمی، در بهترین درجه حرارت 30-35 درجه به رشد saccharification قالب. روند رشد قالب به نام saccharification.

"تخمیر نیمه جامد" چیست؟

غذای پخته شده برای پیوستن به شراب بعد از این آهنگ، منتظر 1-2 روز است که saccharification، و پس از آن اضافه کردن غلظت رقت آب در نزدیکی fermentation saccharification، تجهیزات شراب سازی و بخشی تخمیر شکر از روند. این فرآیند fermentation نیمه جامد نامیده می شود. معمولا این شربت برنج و برنج با استفاده از این راه است.

"شراب اول" چیست؟

همانطور که از نام آن نشان می شود، ما در تقطیر شراب قرار داریم، اول از شراب به نام "سر شراب"، اولین شراب حاوی مواد نقطه جوش پایین است بیشتر است، یعنی، اولین روغن فیوز، بنابراین ما باید خلاص شدن از شر از.

یک "دم" چیست؟

همانطور که از نام آن می بینیم، ما در تقطیر شراب قرار داریم، آخرین شراب از شراب به نام "شراب دم"، درجه شراب دم کم است، محتوای آب زیاد، ترکیب جوش بالا جوش است، تجهیزات شراب ساخت، دم روغن فوزل بیشتر، بنابراین ما می خواهیم حذف شده است.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه