جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کنترل دما تجهیزات کوچک تولید شراب

کنترل دمای تجهیزات تولید شراب در مقیاس کوچک، همراه با مصرف کنندگان به درخواست کیفیت کیفیت مشروب بیشتر و بیشتر، شرابخانه و میدان شراب نیز به طور مداوم به افزایش فن آوری خود دم، سازگار بازار نیاز به رقابت. تجهیزات لیکور با کیفیت خوب داشته باشند، اما باید دارای فن آوری خوب آبجو باشند. عوامل بسیاری وجود دارد که بر روند تولید شراب تاثیر می گذارند، مانند عقیم سازی، درجه حرارت، آب بندی، زمان بخار دادن و غیره.

کنترل دما برای تولید مشروبات الکلی بسیار مهم است. اثر آن با بلوغ مواد اولیه آغاز می شود و به بطری تخمیر، پیری و مشروب ادامه می یابد. اگر فرآیند دمیدن مشروب نتواند کیفیت آن شراب را حفظ کند تا از درجه حرارت محافظت شود، شراب سازی تجهیزات شراب با کیفیت بالا را نمی بخشد. حتی با بهترین انواع مواد اولیه با کیفیت بالا بی فایده است، تحلیل کارشناسان از دلایل خاص به شرح زیر است:

(a) درجه حرارت بالا اکسیداسیون را افزایش می دهد، موجب فساد و بی ثباتی میکرب می شود

فرآوری میکروارگانیسم ها در دمای نسبتا حساس است، دمای کلی خیلی بالا است و به آنها اجازه می دهد تا به زودیافتن قدرت اصلی خود را از دست بدهند، تجهیزات ساخت شراب باعث خرابکاری و بی ثباتی می شوند، بنابراین در فرآیند تخمیر باید دمای محدوده را کنترل کند، اگر دمای نیز باشد نیاز بالا باید خنک شود

(ii) اجتناب از تخمیر و ذخیره سازی در شرایط گرم

مهم است که از تخمیر و ذخیره سازی در محیط گرمتر جلوگیری شود، زیرا تخمیر و ذخیره سازی در شرایط گرمایی، عطر و ادویه انتظار می رود علاوه بر الکل نیز تبخیر می شود.

(iii) روند تخمیر مخمر با انقباض دمای بالا، قند باقی مانده و تخمیر

در فرآیند دمیدن نیز در درمان سرد استفاده می شود، مانند ثبات مشروب در پردازش مواد خام تازه و خنک سازی مخزن تخمیر، تجهیزات شراب سازی این تکنولوژی توسط بسیاری از شراب های گندم استفاده می شود، بار حرارت اصلی در کارخانه مشروب دما مواد خام و خنک کننده آب تازه مواد خام است که برای جداسازی بسیار مهم است، کنترل درجه حرارت تمام شرایط پیش شرط فرآیند دمیدن، بدون تسلط بر روش کنترل دما مناسب، نمی تواند دم کند مشروب طعم دهنده.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه