جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجهیزات از فولاد ضد زنگ و شراب خوب است؟

فولاد ضد زنگ شراب ساخت تجهیزات خوب است؟

در حال حاضر بیشتر و بیشتر عشق مردم به نوشیدن شراب در بازار همچنین چیزی که بسیار ساده است، اما هنوز هم بسیاری از مردم را انتخاب کنید خود را در خانه چرا شراب? قطعا نمی دم خود را از تولید کنندگان منظم دم خوب است، اما در جامعه هرج و مرج، هم شراب سرگرمی و بی تفاوت، اعتقاد دارم که هم حافظه خوب است، اما همه این قضیه این است که ما داریم باید روش و تجهیزات در حال ساخت شراب شراب است.

سپس آنچه ما باید انتخاب کنید چه نوع از تجهیزات بهترین در قرن 21st است?

پس از توسعه سنتی شراب ساخت تجهیزات برای سال های بسیاری از شراب ساخت تجهیزات استفاده مواد شده تا حد زیادی توسعه یافته است و تغییر از سیمان مخازن و ظروف به گلدان به ظروف آلومینیوم از 1970 و فولاد ضد زنگ ظروف در اواخر 1980s. به غذای سالم درجه استیل ظرف دیواره نازک. به خصوص در مشروب تجهیزات برای تولید شراب ساخت تجهیزات به طور گسترده ای در ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ استفاده شده است.

به عنوان تعداد زیادی از فولاد ضد زنگ نازک دیواری ظروف با استفاده از ورق فولاد ضد زنگ فولادی با کیفیت بالا در طراحی سازه ای برای تقویت و بهینه سازی آن تا حد زیادی می تواند ذخیره ظرف مخزن استیل استفاده صرفه جویی در هزینه های تولید به 100 m3 شیر مخزن، به عنوان مثال، شراب ساخت تجهیزات هزینه ظروف نازک دیواری تنها 2/3 از ظروف استیل سنتی است. فرآیند تولید با استفاده از حلقه به فرایند تولید دور برای به حداقل رساندن جوش. هر لوله فقط یک جوش عمودی است. حفاظت آرگون فرایند جوشکاری برای بهینه سازی فرایند استفاده می شود. ، کاهش چرخه تولید آن نیز کاهش می دهد هزینه انسانی، برای اطمینان از کیفیت تولید ظرف فرآیند و تولید، بنابراین، برای میزان گسترش شرکت مشروب به راه عملی برای بهینه سازی میزان ذخیره چرخه.

ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ هستند به طور گسترده ای در طراحی مفهوم بهداشت مواد غذایی و مفهوم طراحی فرآیند تولید تا معرفی تولید ظرف استیل ظاهر زیبا، کمتر جوش و تمیز و نسبتاً تمام واسط انتقال، براق آسان برای تمیز کردن، نیاز به دیدار با کسب و کار مشروب تولید پاک بلکه در راستای جهانی مواد غذایی تولید محصولات فرایند استانداردهای تجهیزات برای مشروب چینی به جهان به حفاظت از فن آوری و تجهیزات.

در طراحی و ساخت به ایمنی و قابلیت اطمینان از ظرف برجسته، معرفی فولاد ظرف طراحی قدرت طراحی نرم افزار و روش، ساخت کلید جوش و واسط برای تشخیص سطح یا تشخیص ری در جوش داده شده کوره و آتش تنفس سوپاپ و لوازم جانبی دیگر را در تعداد زیادی از ظروف پتروشیمی فن آوری بالغ بنابراین به طور کامل مواد شیمیایی خطرناک بسته بندی کانتینر شراب ساخت تجهیزات تولید نیازهای برآورده می تواند.

گلدان، هزینه ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ ارزان تر است، به علاوه شود پایه K، مس پلاسما منجر به انباشت جدید شراب پیری این کاستی را شامل نمی شود، استفاده ظرفیت آن را می توان به عنوان بزرگ به عنوان هزاران تن تن، از دست دادن شراب، امن را تولید و ذخیره سازی قابل اعتماد، داخل سالن باز می تواند در مقیاس بزرگ مدولاسیون با همان کیفیت شراب، شراب ساخت تجهیزات برای اطمینان از کیفیت همان دسته ای از شراب یک مزیت بزرگ است. نسبت به قوطی های آلومینیومی، ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ مزایای حجم زیادی در کیفیت، مزیت بزرگ مقرون به صرفه است.

از هزینه هر تن شراب واحد هزینه استفاده از قوطی بیش از چندین بار که ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ است. نسبت به ظروف استیل سنتی ظروف استیل نازک دیواری علاوه بر هزینه حدود 1/3 یا بیشتر، بلکه به دلیل تمرکز ظروف نازک دیواری فولاد ضد زنگ در درجه مواد غذایی طراحی و تولید، در حالی که همان ایمنی، در فرایند تولید شراب ساخت تجهیزات می تواند به طور موثر حل مشکلات تمیز کردن به تولید مدیریت ذخیره سازی پیشرفت های بسیار خوبی به ارمغان آورده است، کاهش هزینه های تولید، برای اطمینان از کیفیت شراب است، اما همچنین کاهش هزینه تمیز کردن, صرفه جویی در هزینه های مدیریت.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه