جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کوچک شراب ساخت تجهیزات در کنترل درجه حرارت

کوچک شراب ساخت تجهیزات در کنترل دما به عنوان مصرف کنندگان مشروبات الکلی با کیفیت مورد نیاز در حال گرفتن بالاتر و بالاتر، از wineries و شراب است همچنین همواره فناوری شراب خود را برای تامین نیاز بازار رقابت را بهبود بخشد. با کیفیت عالی از شراب ساخت تجهیزات، بلکه باید فن آوری شراب خوب وجود دارد. عوامل بسیاری تاثیر روند ساخت شراب مانند عقیم سازی، درجه حرارت، آب بندی، زمان، و غیره، بخار امروز Xiaobian به بحث در مورد تاثیر دما.

کنترل درجه حرارت با کیفیت بالا تولید مشروب است. اثرات آن بازی از مواد اولیه فرآیند رسیده و همچنان برای صنعت شراب تخمیر و سن و سفید. اگر مشروب دم روند حفظ به حفاظت از آن از کیفیت درجه حرارت شراب می توانید بالاترین کیفیت شراب را تولید کند. حتی با رقم بهترین مواد اولیه با کیفیت بالا بی فایده، تجزیه و تحلیل دلایل خاص دارد به شرح زیر است:

(A) حرارت اکسیداسیون باعث ترشیدگی میکروبی و بی ثباتی حمایت می کنند

تخمیر میکروارگانیسم است نسبتا حساس به دما، دمای عمومی بیش از حد بالا اجازه خواهد شد آنها را به تدریج از دست دادن خاصیت اصلی باعث ترشیدگی و بی ثباتی، بنابراین در تخمیر باید فرایند کنترل محدوده دما اگر درجه حرارت بیش از حد بالا خنک کننده پایین انجام شده است.

(2) برای جلوگیری از گرمایش و ذخیره سازی در شرایط و حرارت

مطمئن برای جلوگیری از تخمیر و ذخیره سازی در محیط گرم به دلیل تخمیر و ذخیره سازی در شرایط گرم شدن می شود انتظار می رود عطر و ادویه جات ترشی جات خارج از الکل باید خسته باشید.

(ج) مخمر تخمير درجه حرارت بالا passivation passivation باقی مانده قند و فرآیند تخمیر را تحت تاثیر قرار

مانند ثبات درمان تازه خام و تخمير مخازن سرد بوده است این فن آوری مورد استفاده توسط بسیاری از wineries در اصلی از wineries در حرارت بار است t در روند ساخت شراب نیز در سردخانه استفاده خواهد شد emperature خام همراه با خنک کننده آب خام تازه بدون بتواند کنترل حرارت بسیار مهم است که برای جداسازی کنترل درجه حرارت در تمام موارد پیش نیاز برای فرایند brewing تکنیک های آن هنوز طراوت مشروب مي شود.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل: admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه