جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش برداشت شراب برنج قهوه ای برای تولید شراب

روش شستشو شراب برنج بلغور برای تجهیزات تولید شراب.

1 مقدار مواد خام.

برنج غلیظ، 100 کیلوگرم؛ برنج مخمر قرمز، 6 تا 7 کیلوگرم؛ آب، 160 ~ 170 لیتر؛ shochu، مقدار از.

2، روش آماده سازی.

(1) خیس شدن:

بهترین برنج بلغور را انتخاب کنید، شسته شده با آب، بدون لایه برنج 20-30 سانتی متر آب بالا، خیس در 25 ℃ کمتر از 8 ساعت (زمستان و بهار در 15 ℃ زیر خیس خوردن به مدت 14 ساعت)، خیس با برنج بدون قلب سفید مناسب، تابستان نیاز به تغییر 1 تا 2 برابر آب، به طوری که ترش نیست.

(2) پخت و پز:

برنج از شستشو با آب، تخلیه، در بخار بخار، تجهیزات شراب سازی بخار بخار شده، اولین بخار پس از 5 دقیقه، قرار دادن پوشش به لایه برنج با اضافه کردن مقدار مناسب آب، و سپس 10 دقیقه در معرض بخار ، در معرض مواد پوشش. به غیر چوب سخت نیست، و هیچ سختی برای حفظ بازپرداخت.

(3) مخلوط کردن:

پس از ریختن کاسه برنج روی مات بامبو، تجهیزات شراب سازی زمانی که درجه حرارت مواد به 36 تا 38 درجه سانتیگراد رسیده است، داغ نیست، در حالی که به تکه تکه شدن در آهنگ قرمز، هم بزنید. به داخل محراب شراب، آب لازم را پس از آب بندی بطور صحیح بشکنید، سپس در اتاق قرار دهید تا واکنش طبیعی ایجاد شود.

(4) تخمیر:

مواد در محفظه تخمیر، مخمر برنج و قرمز در آب، هر 2 تا 3 روز برای مخلوط کردن با نوار چوبی، به طوری که سطح فشار برنج، با پارچه کتانی پوشش محراب. پس از 20 تا 25 روز تخمیر، می تواند عطر و طعم شراب قوی بخورند، گیاهان به تدریج در حال غرق شدن، مشروب شروع به روشن شدن که پایان تخمیر. محراب را برای حذف دانه های تقطیر، مایع شراب برای رسوب دادن رسوب باز کنید.

(5) پیری:

برای روشن کردن شراب به دهان کوچک تر از محراب، با بافت بامبو قرقره تسمه پیچیده، ذخیره شده در خاک. محراب شراب در اتاق شراب تخلیه می شود، تجهیزات شراب سازی احاطه شده توسط پوسته پوسته پر شده، و پس از آن شراب سرخ شده سرخ شده پوسته را روشن، به طوری که رنگ از قرمز به قهوه ای قرمز. دیگر مدت زمان ذخیره سازی، رنگ شراب، عطر، طعم بهتر است. به منظور بهبود کیفیت شراب، شما می توانید به اولین فشار بعد از شراب پایه برای اضافه کردن 46 درجه shochu، اضافه کردن مقدار 0.1 g / 100 میلی لیتر، انعقاد 60 روزه دودی، فشار پس از سیلندر مهر و موم شده را اضافه کنید ، که می تواند شیرین باشد به عنوان عسل شراب.

روش ذخیره سازی شراب برنج قهوه ای نباید ذخیره سازی درازمدت باشد، شراب سازی تجهیزات توجه زمستان به گرم، 3-4 روز پس از خوراکی؛ تابستان در شراب با کمی آب برای جوش، می تواند زمان ذخیره سازی را گسترش دهد.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه