جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کنترل دما در تجهیزات کوچک تولید شراب

کنترل دما در تجهیزات تولید شراب کوچک

تجهیزات شراب کوچک در کنترل دما، به عنوان مصرف کنندگان الزامات کیفیت مشروبات افزایش می یابد، شراب و شراب همچنین به طور مداوم فن آوری شراب خود را برای رفع نیازهای بازار رقابت را بهبود بخشد. کیفیت عالی تجهیزات شراب وجود دارد، بلکه باید یک فن آوری خوب شراب نیز داشته باشد. بسیاری از عوامل بر روند فرآوری شراب مانند استریلیزاسیون، درجه حرارت، آب بندی، زمان بخار دادن و غیره، تجهیزات شراب سازی امروز Xiaobian به بحث در مورد تاثیر دما.

کنترل دما برای تولید مشروبات الکلی بسیار مهم است. اثرات آن از فرایند رسیدن مواد خام به دست می آید و به بطری کردن شراب تخمیر شده، پیر و سفید ادامه می دهد. اگر فرآیند نوشیدنی مشروب نتواند حفاظت از کیفیت آب شراب خود را حفظ کند، شراب با کیفیت بالاتر تولید نخواهد کرد. حتی با بهترین انواع مواد اولیه با کیفیت بالا بی فایده است، تجزیه و تحلیل کارشناسان دلایل خاص به شرح زیر است:

(الف) دمای بالا اکسیداسیون را افزایش خواهد داد، تجهیزات تولید شراب باعث بروز و بی ثباتی میکروبی می شود

فرآوری میکروارگانیسم ها به میزان نسبتا حساس به درجه حرارت است، دمای کلی خیلی بالا است و به آنها اجازه می دهد تا به تدریج سبز شدن را از بین ببرند، باعث ریزش و ناپایداری می شوند، بنابراین در فرآیند تخمیر باید دامنه دما، تجهیزات تولید شراب را کنترل کند، اگر دمای بیش از حد بالا باشد انجام شود خنک کننده.

(2) برای جلوگیری از گرمایش و ذخیره سازی در شرایط گرمایش

اطمینان حاصل کنید که از تخمیر و ذخیره سازی در محیط گرم استفاده کنید زیرا تخمیر و ذخیره سازی در شرایط گرم شدن موجب می شود که عطر مورد انتظار و ادویه جات خارج از الکل تخلیه شود.

(C) fermentation مخمر، passivation passivation دما بالا، قند باقی مانده و بر روند فرآوری

در فرآیند ساخت شراب نیز در ذخیره سازی سرد استفاده می شود، از قبیل پاکسازی مواد خام تازه و مخازن تخمیر برای خنک کننده، تجهیزات تولید شراب این تکنولوژی توسط بسیاری از شراب های گندم در شراب های اصلی استفاده می شود در گرما بار درجه حرارت مواد خام و خنک کننده آب تازه مواد خام است که برای فرایند جداسازی بسیار مهم است، کنترل دما از تمام پیش نیازها برای فرآیند دم، بدون تکنیک های کنترل دما درست ، نمیتواند مشروب تازه تولید کند.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه