جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خرید تجهیزات ساخت شراب در هنگام خرید مهارت

خرید تجهیزات ساخت شراب در هنگام خرید مهارت

تجهیزات آبجو عمدتا از دو بخش تشکیل شده است: اولین تجهیزات آبجو کوچک است، دوم نوع خانگی تجهیزات ساخت شراب است، ما باید طبق طبقه بندی مختلف روش های مختلف برای انتخاب تجهیزات آبجو خود انتخاب کنیم. برای یک کارآفرین، اگر بخواهید شراب بخورید، اولین وظیفه به اندازه کافی دشوار است، به این معنی که اگر خود را انتخاب کنید، آب آشامیدنی خود را انتخاب کنید.

تجهیزات شراب سازی مطابق با نوع شراب می تواند به تجهیزات مشروب، تجهیزات آبجو، تجهیزات شراب سازی، تجهیزات شراب سازی برنج و چندین مورد تقسیم شود.

تجهیزات شراب سازی مطابق با اصل آبجو می توان به تجهیزات تخمیر، تجهیزات آبرسانی و تجهیزات تقطیر و تجهیزات بسته بندی بسته بندی نهایی تقسیم کرد.

برای تجهیزات لیکور، به عنوان مثال، چوب و آجر تجهیزات قدیمی شراب سازی سنتی است، زیرا نشت، بزرگ، مهاجرت دشوار است، نرخ پایین مشروب حذف شده است. تجهیزات شراب سازی مشروب و به دلیل گران قیمت، دشوار به محبوب است. بنابراین در حال حاضر در بازار محبوب تجهیزات دمبل عمدتا تجهیزات آلومینیوم و تجهیزات فولادی ضد زنگ.

تجهیزات جوشکاری آلومینیوم برای اکثر سهم بازار از تراکم تجهیزات کوچک حمل آسان است و شراب بسیار کارآمد است. قیمت ماشین آلات آلومینیوم دمیدن نسبتا ارزان و آسان است که توسط مصرف کنندگان به رسمیت شناخته شده است، اما آلومینیوم آسان است برای ترک جوش روشن در جوش به طوری که کمی کمی خشن و براق نیست بالا

تجهیزات نوشیدنی فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر سایش سخت تقریبا بدون مهره زیبا، اما زیبا اما هدایت حرارتی از فولاد ضد زنگ ضعیف نرخ مصرف سوخت پایین و عملکرد ضعیف از تجهیزات فولاد ضد زنگ بهترین انتخاب نیست

از آنجا که بازار دارای بسیاری از تجهیزات تولید شراب است، در پایان چه نوع تجهیزات شراب سازی برای شما، تجهیزات مختلف تولید شراب در تولید شراب متفاوت است، در حقیقت، به اهداف و نیازهای شما بستگی دارد. مهمترین چیز این است که شما باید بدانید چه چیزی بیشتر از شما نیاز دارد، چه مناسب برای شما مناسب است.

برای اکثر کارآفرینان فردی، تجهیزات آبجو خانواده بهتر است، به دنبال ساده برای داشتن همه چیزهایی است که می تواند کامل اما کمی باشد. چنین محصولات معمولا ارزان تر و قابل فهم هستند. و تجهیزات جویدن خانواده اجازه می دهد تا آنها فرصت خود را برای خود بسازند تا تعیین کنند که آیا آنها حداقل با صرف زمان یا پول برای سرمایه گذاری سرگرمی هستند. در هنگام خرید تجهیزات ساخت شراب باید توجه کرد که خرید تجهیزات باید توسط دولت تأیید شود.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه