جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اگر شما نیاز به توجه به چه چیزی دارید، باید تجهیزات تهیه شراب کوچک را خریداری کنید؟

اگر شما نیاز به توجه به چه چیزی دارید، یک دستگاه شراب سازی کوچک خریداری کنید؟ دوستان زیادی هستند که می خواهند شراب قبل از اینکه شراب ها بسیار دشوار برای خرید چه نوع تجهیزات، چه تجهیزات برای خرید مجموعه ای از پرسش ها، در اینجا Xiaobian برای خرید تجهیزات شراب سازی کوچک در صورت نیاز مورد توجه قرار دادن به یک معرفی ساده، ما امیدواریم که کمک خوبی داشته باشیم:

هنگام خرید یک دستگاه آبجو کوچک به چه چیزی احتیاج دارید؟

تجهیزات شراب سازی در واقع یک تجهیزات تقطیر، تخمیر مواد غذایی خوب در شراب از طریق حرارت حرارت بالا از شراب جدا شده از تجهیزات؛ تجهیزات تقطیر بخش عمده ای از فرآیند شراب است، البته، کل فرایند شراب نیز شامل سنگ شکن، تخمیر مخزن، تجهیزات تصفیه و تجهیزات برای بتلنج.

خرید تجهیزات ساخت شراب باید از چه جنبه ای به آن فکر کنید؟

توصیه نمی شود که تجهیزات ساخت شراب را از مواد، نوع، نوع، مارک و فروش تجهیزات ساخت شراب خریداری کنید.

مواد شراب سازی تجهیزات

در حال حاضر در بازار مواد اصلی ساخت شراب سازی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ و مس سه است، این سه ماده مزایای خود را دارند، بنابراین انتخاب زمان می تواند انتخاب آزاد باشد. شراب ساز معتقد است که تجهیزات ساخت شراب از جنس استنلس استیل نسبتا متوسط ​​است، از نظر قیمت، مناسب ترین مواد شراب است.

فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی، معمولا 304،316،201 استفاده می شود، از جمله 304 بهترین است، 316 ثانیه، 201 نسبتا ضعیف است. اما به طور کلی، تا زمانی که هیچ الزام خاصی وجود نداشته باشد، در واقع، 201 به اندازه کافی است، تا زمانی که بدون آب، کیفیت آب خیلی بد نیست، اساسا دهه ها بد نیستند.

انواع تجهیزات ساخت شراب

تجهیزات شراب سازی بازار به دو دسته تقسیم می شود: پان پیر و کارآمد صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در بخار بخار. تابه Vintage تجهیزات شراب سازی سنتی است، که دارای کمبودهای مهلک تر است: آسان به چسباندن گلدان، حتی استاد قدیمی است که کنترل آسان نیست. و کارآمد صرفه جویی در صرفه جویی در بخار بخار بخار محصول تولید تکنولوژی مدرن است، در مقایسه با تجهیزات قبلی مزایای بسیاری دارد: استفاده از انواع فن آوری پروتکل ملی ثبت اختراع، هرگز پاک کردن پدیده؛ بوی نیست طعم و مزه شراب تنها طعم شراب ضخیم است، شما هم اکنون می توانید در حال فروش، اما همچنین معتاد به شراب؛ تقطیر مشروب که از دانه های تقطیر تخلیه می شود، بهترین خوراک را در بر می گیرد، در مقادیر پروتئین تا 18٪ یا بیشتر، شما می توانید خوک ها را خورده، گاو، گوسفند، گوزن، ماهی، مرغ، اردک، غازها و غیره. بنابراین، ما توصیه می کنیم که بخار انرژی بخار صرفه جویی در بخار تجهیزات ساخت.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه