جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجهیزات شراب سازی مشروبات الکلی بدون شراب تجهیزات تولید شراب خوب نیست

شراب سازی غیر شراب غیر شراب تجهیزات تولید شراب خوب نیست

خواننده چندین بار قبل از شراب نوشیدنی، مطمئنا از دست می رود: "وای، چقدر ترش؟" و سپس چند بار نوشیدن، فقط به آرامی احساس می شود که همراه با ترش از گل و میوه، در به تدریج در جاده فرآیند اهمیت اسیدیته، و مانند طعم ترش شراب.

در حقیقت، اسیدیته می تواند گفته شود که ستون فقرات شراب، شراب اگر فقدان اسیدی، کیفیت شراب به نظر می رسد کاملا سست. اسیدیته می تواند بوی شراب را روشن تر، شراب ساخت تجهیزات برای شراب پس از پایان به ارائه پشتیبانی قوی، علاوه بر عملکرد با کیفیت شراب پویا تر و تازه تر است، اما همچنین نگهدارنده سفید شراب سفید، توانایی پیری شراب سفید به تکیه در اسیدیته و اسیدیته بالاتر، پتانسیل پیری بیشتر است، و آب سفید خشک با اسیدیته عالی می تواند به راحتی برای 20 تا 30 سال ذخیره شود (اما این رقم نیز به پیری شراب سفید خشک بستگی دارد). برای شراب سفید شیرین، اسیدیته علاوه بر نگهدارنده ها و یا عطر و طعم، شراب شیرین نیز نیاز به کاهش طعم شیرین و ترش. برای شراب قرمز، اسیدیته همچنین یک ساختار غنی است و نقش چاشنی،

از آنجا که تانن شراب قرمز نیز ترش است، بنابراین استفاده از پوست ضخیم، غنی از شراب تانن، شراب ساز باید راهی برای کاهش اسیدیته انگور پیدا کند؛ و تانن کمتر شراب انگور، تجهیزات شراب سازی شما نیاز به افزایش اسیدیته شراب، حمایت از ساختار شراب.

اگر چنین است، کدام نوع اسیدیته خوب است؟

بخش های مختلف زبان مخصوصا برای احساس طعم های مختلف استفاده می شود. می تواند جوانه های طعم شیرین متمرکز در زبان مزه است، و منطقه تلخ در هر دو طرف زبان توزیع شده است، نوشیدنی بعدی، شما می توانید با دقت تجربه، اگر زبان در هر دو طرف از کمی شراب "گاز" احساس، شراب سازی تجهیزات پس از ترشح مقدار بزاق، تمام فرآیند بدون احساس دیگر ناراحتی، که حتی اگر اسیدیته از اسیدیته عالی تر است. اگر اسیدیته کافی نیست، ترشح بزاق را ترویج نخواهد کرد، در صورتی که اسیدیته بیش از حد باشد، در داخل دهان کمی سوزش ایجاد می شود، اسیدی نیست.

غرفه ها اغلب می گویند شراب سفید ترکیبی خوب برای صدف است. اما بهترین روش ترکیبی آنها این است که: صدف ها پس از چند قطره اسیدیته بالا از شراب سفید به آسترها باز می شوند؛ تجهیزات شراب سازی به طور مستقیم غذا می خورند - این خداحافظ خداحافظی صدای گوارشی است که به صورت شخصی به درب آموزش داده می شود. من قول می دهم هرگز نمی خواهم از آب لیمو یا آب گوشتی برای ایجاد صدف استفاده کنم.

ثروت و یا فقدان اسیدیته شراب به ظاهر ظاهر می شود. شراب غنی از شراب، شراب یک روشنایی نسبتا روشن، ظاهر زیبا براق را نشان می دهد؛ اگر فقدان اسیدیته، شراب غلیظ است، به نظر می رسد که آب انگور به پایان رسیده است.

به طور معمول از منطقه سرد شراب دارای اسیدیته بالا است، به این دلیل که زمان آفتاب کوتاه است، درجه حرارت پایین، منجر به بلوغ نامناسب انگور، اسیدیته میوه انگور افزایش یافته است، شراب دودی به طور طبیعی دارای اسیدیته بالا است. و شراب از منطقه گرم به دلیل این که میوه انگور معمولا به طور کامل بالغ، تجهیزات شراب سازی میوه اسیدیته پایین تر، که در نتیجه اسیدیته طبیعی شراب نیز کم است. دفعه بعد اگر شما مناطق گرم شراب را ببینید هنوز اسیدیته بسیار غنی است، به یاد داشته باشید به ادای احترام به شراب ساز.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل: admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه