جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مخزن چای تبادل نظر برخی از چیزهای کوچک فوق العاده

کنسرو آب تصفیه شده تر و متداول تر است نوشیدنی از پرتاب مستقيم احساس بی فایده اما سپس نحوه برخورد با آبجو رنگارنگ این قوطی های زباله فروش در حال حاضر ارزش پول چند ندارد? به شما استفاده از آب قدیمی آموزش قوطی به تبادل نظر برخی از چیزهای کمی شگفت انگیز.

1. ساده مداد دارنده

آماده سازی ابزار: آبجو پاک بانکها، پیچ گوشتی و انبردست، چسب دوطرفه می تواند.

عملیات: هنگامی که شما شروع، نه دست، همچنین سعی کنید به اجازه آبجو شیشه تغییر شکل خراش برای باز کردن درب شیشه آبجو با پیچ گوشتی قلع مراقب باشید; از باز آبجو می توانید قسمت بالای تیز تا به استفاده از انبردست به نقاط تیز بقیه، طوری که آن را می شود صاف و جا افتاده. قوطی آبجو سبکتر هستند، زیرا شما باید چوب قوطی آبجو در جدول با چسب دو طرفه در این راه، قلم ساده انجام می شود.

2. تقویت کننده سیگنال WiFi

آماده سازی ابزار: تمیز کردن قوطی آبجو، چاقو، قیچی، روتر.

عملیات: پایان پایین تر از شیشه آبجو امتداد خط قرمز با چاقو برش داده شده، بالا پایان برش در امتداد خط قرمز اما طوری که انتهای فوقانی است که هنوز هم با بدنه مخزن متصل نیست به طور کامل قطع. در پایان بالا و مخزن متصل بدن به بدن مخالف با قیچی برش مستقیم باز، و باز توسعه مخزن. حذف حلقه بالا کشیدن شیشه و دو دشنه دوطرفه ضخامت بالای شیشه قرار داده، اتصال روتر، آنتن وارد دهان شیشه شیشه آلومینیوم، سپس با استفاده از برچسب دو طرفه شیشه آبجو و روتر است که می تواند در عقب t نگه داشته آنتن او. به این ترتیب تقویت کننده سیگنال فای انجام می شود.

3. قطعه معلق

آماده سازی ابزار: تمیز کردن قوطی آبجو چاقو قیچی چسب دوطرفه خط کش ماژیک, قاب عکس.

عملیات: انتخاب چند سبک های مختلف از آبجو قوطی، اول، قطع درب فوقانی و تحتانی بدنه مخزن می روم و آن را صاف، سپس استفاده از خط کش برای اندازه گیری اندازه قاب، محاسبه حجم مخزن آب، قادر به برش قوطی آبجو را به unifor متر اندازه مواد، اما همچنین می تواند به اندازه های مختلف برش، اما مطمئن شوید اندازه دوخت است مطابق با اندازه قاب; در برش آبجو توجه به منظور ایجاد اثر زیبا تر منطقه عالی برای کاهش مواد تشکیل دهنده و دیگر مناطق متن حذف شود را انتخاب کنید باید باید قوطی; در نهایت، آبجو دوباره تخت نصب شده در پشت رب دو طرفه trimmed می شود، با توجه به سفارش تصویر را می توان قاب. آویز ساده به پایان رسید.

4. پاپ کورن

آماده سازی ابزار: تمیز کردن قوطی آبجو چاقو دانه روغن خوراکی.

عمل: با چاقو در آب بالاتر از بدن می توان برش قوطی، بخش بزرگی از رول رو به پایین می تواند برش خواهد شد; و سپس رایت آبجو را در آتش و غيره میکرو روغن حرارت می تواند به مقدار مناسب ذرت، قرار داده می تواند همچنان به حرارت به پاپ کورن خوشمزه مقدار درست از روغن خوراکی به شیشه آبجو پور; قرار دادن صفحه در خارج برش برش از شیشه آبجو، ذرت بو داده مستقیما از برش منفجر خواهد شد. عملیات باید مراقب باشید، برای جلوگیری از سوختگی.

5. آب مرغ اب پز

آماده سازی ابزار: A می تواند از آبجو کل مرغ، انواع ادویه، اجاق.

عملیات: کل مرغ سر به دم به احشاء، نه تقسیم کل مرغ, مرغ کامل را با چاشنی برای 30 دقیقه در آن بخیسانید; باز آبجو پور نیمی از آن مقدار درست چاشنی به آبجو اضافه کنید، انتخاب سیب زمینی یا پیاز اندازه قادر به در باز و بسته شدن سر گیر شستشو فر از پیش گرم کردن آن حذف سینی، لایه ای از آب را به سینی پخت بریزید ، قوطی آبجو آماده شده را به مرغ کامل را وارد کنید و در سپس وصل سیب زمینی یا پیاز به دهانه بینی، قوطی آبجو قرار داده و سپس کل به طور مستقیم در تابه پخت و قبل از ورود به کوره، ایستاده، حفظ سپس مرغ کامل را یک لایه روغن; سپس آن را در کوره تا حدود 90 دقیقه پخت و پخت تا هم به اندازه کل مرغ. کباب را خارج کرده و سپس شما می توانید لذت بردن از غذا خوشمزه.


beer fermentation tank.jpg

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل: admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه