جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجهیزات برای تولید آب میوه عمدتا آبجو را به دو نوع تقسیم

همانطور که از نام پیداست, تجهیزات برای آبجو، دم تجهیزات برای آبجو استفاده می شود. دو آب برزفدتف تجهیزات اصلی - دم دمای اتاق تجهیزات برای آبجو و آبجو دمای پایین تجهیزات برای تولید آب میوه وجود دارد. تفاوت اصلی این است که یکی در دمای پایین محیط، در دمای اتاق است.

1، دمای پایین تجهیزات آب برزفدتف تمام استیل یا لوکس صفحه چوبی اتمام ساخته شده. استفاده داخلی از آینه های پرداخت خارجی استفاده از زنگ روشن صیقل یا تخته رسم.

2 کلی تجهیزات و خط لوله طرح زیبا و ساده و زیبا ظاهر. تجهيزات لوله با استفاده از اتصالات بهداشتی و جداسازی قطعات و مونتاژ، همراه آسان و انعطاف پذیر. برای اطمینان از اینکه تجهیزات آسان، امن.

3 سطح تجهیزات اصلی قابل تنظیم، عملکرد، در همان زمان با خودکار تمیز کردن سیستم صدای, تمیز کردن راحتی کامل، هیچ باقی مانده برای اطمینان از کیفیت آب برزفدتف پایدار.

4، اصلی تجهیزات جوشکاری دقیق به استانداردهای بهداشتی همه با مخمر آبجو، تمیز کردن عوامل لوله، اتصالات، شیرآلات استیل مواد برای اطمینان از سلامت و بهداشت محصولات استفاده می کنند.

5 به منظور پاسخگویی به نیازهای تجاری مختلف وجود نیسان ل 100 ليتر و 200 300 ليتر و 500 ليتر و 1000 L. انواع نمرات از تجهیزات برای تولید آب میوه, تجهیزات مختلف را پوشش می دهد مساحت حدود 7-100 متر مربع.

عمدتا توسط مواد اولیه سیستم، saccharification سیستم خنک کننده سیستم تخمیر سیستم CIP سیستم تمیز کردن مبدل حرارتی صفحه ای سیستم تبرید سیستم عایق سیستم توزیع برق، سیستم های درمان آب مخمر همراه, لوله کشی، سیستم ترکیب واحد تصفيه آب دستگاه آب برزفدتف رگ تخمیر و ذخیره و وسایل دیگر برای دم آبجو همه مرتب در شناور شیر. تجهیزات آب برزفدتف کلی تجهیزات کوچک از جمله اجزای اصلی گرمایش تجهیزات سردخانه و تجهیزات تصفیه نیاز به عایق، در مقایسه با عملیات کتابچه راهنمای کاربر برای تولید آب میوه نیاز به برخی از مهارت های حرفه ای.

نقش مخزن و حرارت است که عمدتا به جوش آب و مخمر آب پز استفاده می شود، حرارت مخزن بالای دستگاه دماسنج؛ saccharification مخزن برای saccharification آبجو گندم، طوری که قند قند از طریق تجزیه saccharification نقاط تانک saccharification بالا و پایین دو لایه، لایه فوقانی عمدتا برای saccharification و تجزیه استفاده می شود، لایه بعدی عمدتا به فیلتر و شیرجه، مخمر و گندم باقی مانده از بقاياي گندم (یعنی distiller افسانه ای دانه)؛ جدا استفاده یخ نقش مخزن را از طریق آن به آب سرد استفاده می شود، مخزن آب یخ چیلر بزرگ با تهویه مطبوع و تبرید دلیل است; تانک تخمیر برای تخمیر از آبجو آبجو تخمیر زمان طولانی تر تا 12 روز و یا بیشتر است، بنابراین خواهد شد طعم بسیار خوب; شیر اتوماتیک الکترونیکی اگزوز است عمدتا در فرایند تخمیر به منظور ایمنی، زمانی که فشار به طور خودکار بیش از حد بالا اگزوز; فشار سنج و دریچه های اگزوز الکترونیکی متصل شدن فشار بر اراده شیر الکترونیکی به طور خودکار به هم باز; بارش مخمر و شراب منطقه باقی مانده چند سوپاپ برای تخلیه روزاسه و مخمر; نقش شیر برقی در مخزن آب یخ به آب خنک کننده، هنگامی که دما بالاتر از درجه حرارت تنظیم برقی شیر خنک کننده به طور خودکار باز، اتوماتیک; اضافه کردن، برای مخمر را در تانک تخمیر پس آن تخمیر آبجو؛ قوطی توزیع جعبه که خطوط متراکم اما بسیار روشن و سازمان; بشقاب مبدلهای حرارتی، گرم مخمر آب پز کردن استفاده می شود; متر قند تجهیزات مورد استفاده برای اندازه گیری سرعت و وضوح تصفیه مخمر; پودر ساز به خرد گندم استفاده می شود.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل: admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه