جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ویژگی تجهیزات برای تولید آب میوه آب و نحوه استفاده از آن

چرخ مالت

تجهيزات خردايش: چرخ مالت محصول با استفاده از راهنمای خطی با دقت بالا، محصول دقت بالاتر؛ را اجرا می کند. محصول جدید دنده نوع کامپوزیت با تابع (به دست آمده ثبت اختراع ملی) شونده تصویب انتقال، انتقال ثبات تر است، سر و صدا کمتر است، مقاومت به ضربه قوی تر است، مقاومت به سایش بالاتر; جدید نوع آسیاب غلتکی (ثبت اختراع به دست آمده ملی) با استفاده از سر شفت فولاد با کیفیت بالا و جدید غلتک مواد انجام تمام تعادل پویا، پردازش دانه دانه بودن مواد یکنواخت تری است، بهره وری بالاتر است، عمر بخشی دیگر، سنگزنی رول ترخیص تنظیم ساختار ساده و صرفه جویی در کار است، دقت بالاتر است; خلوص مواد ساده تر برای اطمینان است. طراحی مواد خوراک به مکانیزم تنظیم مواد تغذیه مساوی است.

اسلام ویژگی های اصلی و

1 این محصول عمدتا توسط رک, سیستم انتقال, خرد کردن اتاق آسیاب غلتکی مکانیزم تنظیم مکانیسم کنترل جریان بالای قیف هاپر و سایر نقاط.

2 خام پس از حذف ناخالصی و آب را در قیف با تکیه بر وزن خام و دستگاه اجرا کمی لرزش به دو غلتک بین غلتک اکستروژن سنگ زنی، سنگ زنی زیر قیف تخلیه شده است.

3،، محصول است به اندازه کوچک و بزرگ تولید و عملکرد قابل اعتماد، کم مصرف با دوام و آسان نگهداری و غيره.

4-ساده عملیات و تعمیر و نگهداری مناسب.

دوم-دامنه کاربرد

این محصول به طور گسترده ای برای داروسازی آبجو مونو سدیم گلوتامات و دیگر تولید کنندگان عمده تجهیزات حمایت از استفاده مناسب است. همچنین مناسب برای کوچک روستایی و شهری استفاده کارخانه خوراک.

گلدان saccharification گلدان ژلاتینه

1 استفاده از کارایی بالا Maitreya صفحه ژاکت حرارت انتقال تکنولوژی، علم بخار تلاطم اصل، برای رسیدن به حداکثر حرارت هدایت، اثر انرژی در همان زمان را دمای اتوماتیک کنترل تکنولوژی، برای اطمینان از اعمال saccharification مراحل روند ژلاتينه شدن سرعت و دقت زمان عایق حرارت.

2 استفاده از سیستم کنترل سرعت تعلیق پیشرفته بین المللی، استفاده از فرکانس تبدیل خودکار مخلوط روش برای اطمینان از روند ژلاتينه شدن و saccharification فرایند مخلوط خمیر، می تواند حداکثر رساندن ژلاتینه شدن، saccharification روند از آنزیم های مختلف در بهترین فعالیت بیولوژیکی و تبدیل کاتالیستی اثر که منبع بهترین کیفیت از آبجو و بيشترين عملکرد.

فیلتر شیار

1 استفاده از سیستم ساخت و ساز پیشرفته ویژه به شکل علمی چاقو و هیدرولیک اتوماتیک بلند کردن فن آوری، به اطمینان حاصل شود که شیار سرسره صاف و یکنواخت، اما همچنین بهبود تصفیه سرعت و بازدهی تولید، به حفظ خوب عملکرد شفافیت و آب.

2 استفاده از سیستم تعلیق بین المللی پیشرفته، مخلوط کردن با فرکانس تبدیل تنظیم سرعت، کنترل خودکار فن آوری، که عملیات راحت تر، انعطاف پذیر، نگهداری ساده صرفه جویی در هزینه.

دستگاه تقویت کننده دی اکسید کربن

اصل آن را برای استفاده از هوای فشرده به عنوان منبع قدرت با پمپ تحت فشار هوا به عنوان منبع فشار فشار خروجی و رانندگی گاز فشار منبع به عنوان مثال متناسب است. تنظیم فشار منبع گاز رانندگی ما مربوطه فشار گاز تحت فشار می باشد. هنگامی که فشار گاز هدایت می شود و فشار متعادل است، بوستر پمپ شارژ را متوقف می کند و فشار گاز خروجی در فشار از پیش تعیین شده تثبیت می شود. بنابراین است انفجار، ممکن است به تنظیم فشار خروجی، حجم کوچک است، وزن نور است، عملیات ساده است، عملکرد قابل اعتماد است، نرم افزار ویژگی های گسترده و غيره است.

سردخانه

تولید آب سیستم خنک کننده شامل: مخزن آب یخ و یخچال و اواپراتور و برج خنک کننده، لوله شیر و کنترل سیستم، که در آن واحد تبرید بخش هسته استفاده عمومی گروه کمپرسور تبرید آمونیاک مایع، ترتيب خاطر برای تبادل حرارت و مستقیم تخمیر آبجو درجه حرارت را کاهش می دهد.

تجهیزات تخمیر

وظیفه تولید محصول داشته باشد. باید قادر به تامین شرایط مورد نیاز برای فعالیت های میکروبی زندگی و سوخت و ساز بدن و آسان برای راه اندازی و کنترل، برای اطمینان از تحقق شرایط فرآیند، تا که به دست آوردن عملكرد بالا است.

هاپ افزودن سیستم

1، هاپ افزودن سیستم می تواند متشکل از دو یا چند قوطی، با پمپاژ و لوله کشی، شیر آلات و لوازم جانبی دیگر است، بلکه همچنین برای دستیابی به کنترل اتوماتیک برای اضافه کردن مقدار.

2، سیستم قوطی شیر آلات خطوط لوله و سیستم های دیگر را می توان با سیستم CIP برای رسیدن به اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، تمیز کردن و ضد عفونی متصل هاپ را اضافه کنید.

مخزن رسوب

1، با توجه به بهترین واحد مساحت تصفیه طراحی دوره تجمع گندم نسبت ارتفاع قطر مخزن، غرق شدن سرعت چرخش را کاهش دهد، ترویج جامد رسوب و انسجام برای رسیدن به جدایی بهترین.

2 با مخزن ذخیره انجماد داغ می تواند بهبود عملكرد مخمر اما همچنین کاهش آلودگی های زیست محیطی.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل: admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه